EUDY paauglių stovykla ir lyderis 2018

  • Autorius: LKJA

Dalinamės dar vienu video apie EUDY. Galvojate, kad vėl kalbama apie tą pačią EUDY jaunimo stovyklą? Oi, ne! Šį kartą apie Eudy paauglių stovyklą ir lyderį.
EUDY organizuoja stovyklą 13-17 m. paaugliams, kuri bus Slovakijoje, liepos 21-29 d. Stovyklos tema: “Kurčiojo identitetas”. Tikslas – padėti labiau pasitikėti savimi ir geriau suprasti savo identitetą. Paaugliai važiuos su lydinčiu suaugusiu asmeniu – lyderiu, kuris bus atsakingas už juos.
Esate paauglys ir susidomėjote? Būkite aktyvūs ir atsiųskite motyvacinį video 1-2 min trukmės – pasakykite savo vardą, pavardę, amžių bei kodėl norite dalyvauti stovykloje. Registracija vyks iki balandžio 13d. Labai lauksime!
Taip pat ieškome lyderio, kuris galėtų pasirūpinti paaugliais. Asmuo turi būti vyresnis negu 21 m. amžiaus, atsakingas, gebėti susikalbėti tarptautine gestų kalba ir dirbti tarptautinėje komandoje bei mokėti rasti bendrą kalbą su paaugliais. Gal juo esi Tu?  Jei taip, atsiųsk mums motyvacinį video (registracija iki balandžio 9d.).
Motyvacinius video siųskite šiuo el. paštu – lkjasociacija@gmail.com

Autorius: LKJA

Parašykite komentarą